📄
گزارش تصویری نشست معنوی اسرار حج در سبزوار14-5-93
۲۴۷۴ بازدید
ارسال شده در اخبار

براساس هماهنگی های انجام شده دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم  رهبری خراسان و کارگزاران محترم حج عصر روز سه شنبه مورخ 14 مردادماه سال جاری زائرین حج تمتع در حسینیه باقر العلوم علیه السلام واقع در شهر سبزوار گردهم آمدند و با نوای کلام الله مجید و زیارت آل یاسین به استقبال سخنان خطیب توانا حضرت حجه الاسلام و المسلمین رجایی خراسانی گوش فرادادند 

ایشان با تسلیت هشتم شوال سالروز تخریب حرم بقیع در سخنانی به اهمیت زمانی و مکانی حج پرداختند و با بیان اسرار و معارف اجمالی احرام و مناسک پرداختند.

در پایان این نشست کتاب آداب سفر حج تالیف حجه الاسلام قاضی عسکر به همراه دفترچه سوالات به جهت مسابقه کتابخوانی بین زائرین توزیع گردید که در پایان به برندگان به قید قرعه هدایایی تقدیم می گردد.

لازم به یادآوری است این نشست که با استقبال بسیار خوب زائرین سبزواری روبرو گردید به همت کارگزاران محترم سبزوار از شرکت های بیت المعمور ، نسیم عرفات ، وادی العتیق و مقام عرفات بود که از همکاری همه سروران گرامی قدردانی می گردد.

نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری خراسان آرزوی حج مقبول برای کلیه زائرین محترم و توفیق خدمت رسانی به کلیه کارگزران عزیز را دارد.

  • (۰) دیدگاه
  • نام شما
    دیدگاه شما [ضروری]
    ايميل شما
    كد داخل تصویر را وارد نمایید [ضروری]
    (بارگذاری تصویر ديگر)
ارتباط با ما

info@asrar-hajj.ir

051-38487736

ارسال پیام
اشتراک خبرنامه
طراحی سایت و فروشگاه ساز توسط تراشاپ